Hliníkové disky a elektróny

Každý vodič určite súhlasí, že kolesá robia auto. Dobré a kvalitné disky sú nezameniteľnou a nenahraditeľnou súčasťou vybavenia každého auta. Predstavujú základný prvok kolesa vozidla, preto je dôležité venovať im zvýšenú pozornosť. Hliníkové disky a elektróny https://www.najdisky.sk/ sa vyrábajú sa zo zliatiny hliníka a ďalších kovov (tzv. zliatinové disky), ktoré sú neskôr pokryté vrstvou laku. Určite zákazníka zaujmú aj svojim jedinečným vzhľadom, ktorým sa odlišujú od bežných oceľových diskov.

Hliníkové disky

Hliníkové disky sú na rozdiel od oceľových pružnejšie a odolnejšie voči poškodeniu. Vhodný model zvýši nielen bezpečnosť vozidla pri jazde, ale aj eleganciu vďaka ľahšiemu materiálu. Hlavné dôvody, prečo sa rozhodnúť pre hliníkové disky počas celého roka sú nižšia hmotnosť ako oceľové disky, dlhšia životnosť, nižšia spotreba, lepšie chladenie bŕzd, estetickejší a atraktívnejší vzhľad pre kolesá auta. Hliníkové disky sú takisto jednoduchšie na údržbu práve kvôli laku a sú odolnejšie voči korózií, pretože hliník nehrdzavie. ďalším plusom týchto diskov je ich jednoduchšie čistenie, stačí ich len vystriekať vodou (napr. pri znečistení blatom). Vďaka ich ľahkosti umožňujú skrátenie brzdnej dráhy a zmenšenie rizika.

Hliníkové disky na kolese

Pokiaľ sa neviete rozhodnúť, pozrite si ponuku našich hliníkových diskov, ktoré určite zaujmú a uspokoja potreby aj tých najnáročnejších klientov. Môžete si vybrať zo širokého sortimentu hliníkových diskov podľa veľkosti, farby, štýlu alebo značky. Nájdete ponuku rozšírenú aj o exkluzívnejšie modely pre rôzne typy áut. V prípade potreby sú Vám k dispozícií, ktorý veľmi radi poradia a pomôžu pri výbere diskov práve pre Vás. Naše hliníkové disky spĺňajú všetky základné parametre pre každé vozidlo (zális, priemer a šírka, rozstup upevňovacích skrutiek a stredový otvor). Ručíme za tovar tej najvyššej kvality, pretože naša spoločnosť pracuje priamo s dodávateľmi. Znamená to stopercentnú originalitu tovaru z overeného obchodu, do ktorého sa oplatí investovať. Máme disky, ktoré potrebujete!

Podobné príspevky