Bez sexu sa trpí

Niektoré životné situácie vyžadujú obete. Nie ľudské obete, ale charakterové obete. Treba sa vzdať určitých zvyklostí a vecí, ktoré nám robia život šťastnejšími. Taká situácia môže nastať, keď už ako rodina nevychádzate finančne a tak sa na rodinnej rade zhodnete, že jeden z vás musí odísť do zahraničia, aby zarobil nejaké financie na viac. Nebude to navždy, aspoň na preklenutie zlého obdobia. Keďže má vaša žena väčšie skúsenosti a zároveň ovláda lepšie aj jazyk, tak sa tohto poslania ujme ona. Tvárite sa, že to chápete a aj sa to snažíte pochopiť.

bride-2755759_1920

Aké budú ale vaše pocity po jej odchode?

Budete mať pravdepodobne pocit, že ste zlyhali. Zlyhali ako muž, ktorý nevie zabezpečiť svoju rodinu a zároveň ako muž, ktorý nie je ani natoľko dobrý, aby mohol odísť zarábať do zahraničia. A možno vám to takto vyhovuje, len keby ste aspoň mali nejakú zábavku, ktorej by ste sa venovali namiesto sexu. Nehľadajte niečo iné, ale skôr niekoho iného na sex. Sex privát vám ponúkne sexu, koľko si budete priať. Nebudete sa viac cítiť, že ste úplne nanič. Tieto ženy vedia ako na to, aby vám zdvihli vaše pošramotené sebavedomie, ktoré utŕžilo v poslednom období dosť veľa rán a pádov.

woman-4670491_1920

Nebudem sa po tom cítiť ešte horšie?

Nie je to moc etické, keď si pôjdem užiť, zatiaľ čo moja žena pracuje niekde v zahraničí… rozmýšľate. Nenechajte sa zmiasť. Ženy sú viac odolné voči takýmto sexuálnym oddychom a vedia si to v hlave nastaviť tak, že to proste nepotrebujú. Vy ste ale chlap, ktorý to fyziologicky a prirodzene vyžaduje. Aj keď si poviete v hlave, že to nebudete chcieť, tak váš penis vás nebude poslúchať a po čase sa aj tak bude bolestivo dvíhať a nebude chcieť klesnúť. Nenechajte to zájsť až do takéhoto štádia. Vyhnite sa mu oblúkom a užite si pekné chvíľky so ženami, ktoré sú tu na to, aby vám pozdvihli vaše ego a zlepšili váš sexuálny život.

Podobné príspevky

Erotika na dosahErotika na dosah

Erotické masáže sú formou masáže pre dospelých. Je to taktiež zmyselná masáž celého tela, ktorú si mnohí užívajú ako opakovaný pôžitok. V dnešnej dobe sú vyhľadávané mnohými pre mnoho dôvodov.