Bývanie a dekorácia: Obraz z vašej vlastnej fotografie

Zariadenie domácnosti a interiéru vo všeobecnosti, to je v nemalej miere aj o dekoráciách a o tom, aby boli miestnosti nielen funkčné, ale tiež dostatočne estetické. A ten estetický efekt sa dá doladiť, navýšiť práve s vhodnými dekoráciami. A to primárne s obrazmi.

Lenže ako vieme, aj tieto môžu byť všelijaké, od výmyslu sveta. Dostávate sa teda k otázke, aký obraz by najlepšie vystihol váš vkus, prispôsobil sa štýlu vášho interiéru a ktorý by bol teda skutočne originálny a v podstate ideálny pre vás? Najlepším riešením v takom prípade asi bude obraz na stenu z vlastnej fotografie Fotky za babku.

Obrazy na stene

Rozhodne pôjde o zaujímavé a silne originálne riešenie. Navyše o riešenie trendové, aké sa v dnešnej dobe teší rastúcej popularite.

Čo vás môže vystihovať lepšie, ako vaše vlastné fotky? Vami zachytené snímky, na ktorých ste buď vy, vaši najbližší alebo nejaké prostredie z dovolenky, na ktoré tak radi spomínate? V prípade vyhotovenia obrazu z fotky je ale vhodné vedieť, čo vlastne chcete a asi tu budú trochu iné kritériá, než napríklad pri tlači fotiek, ktoré si chcete odložiť do fotoalbumu.

Žena s fotoaparátom

Je to síce každého osobná vec, ale na vašom mieste by som si z tohto spravil zážitok. Určitú zábavu. Ak by som mal byť ja sám tvorcom motívu pre obraz, čo si povesím na stenu, potom by som asi v čase voľna navštívil nejaké najkrajšie miesta v okolí, ktoré poznám- povedzme teda napríklad nejakú prírodu pri rieke a tu by som sa snažil porobiť niekoľko vydarených záberov.

Tieto uložené snímky potom stačí nahrať do fotoštúdia (online) a zvoliť primeraný formát. O to ostatné sa už postarajú odborníci na tlač a vyvolávanie fotiek a takisto na ich následné použitie čoby štýlového a detailne estetického motívu na výrobu obrazu, ktorý sa potom bude môcť hrdo vyvesiť na stenu.

  • V dnešnej dobe je to vďaka internetu a e-shopom prehľadná a rýchla záležitosť.

Podobné príspevky