Doplnky, ktoré neoľutujete

Ktorá žena by sa rada neupravila, neobliekla a nenahodila doplnky? Ak niektorá povie, že to nie je pre ňu klame. Od nás žien sa vyžaduje upravený vzhľad, príjemné vystupovanie, krásna vôňa a štýlové oblečenie. Ale povedzme si pravdu parádime sa kvôli mužom? Väčšina žien nie. V prvom prípade to robíme kvôli sebe. Upravené sa cítime sebavedomejšie a príjemnejšie. A potom to robíme kvôli ostatným ženám. Máloktorý muž ocení drahé moderné topánky. Ale žena? Tá presne vie cenu aj kolekciu.

Dizajnové oblečenie je jedna vec. No čerešničkou sú vždy šperky. Milované šperky. Žiadny outfit by nebol výnimočný bez základných doplnkov. Ktoré nosíte najradšej vy?

farebné náušnice

Najobľúbenejším ako najčastejšie noseným doplnkom sú náušnice. Dokonale doplnia tvár a zvýraznia vaše črty. Ale aké náušnice si vybrať?

Bižutéria.

Bižutéria nie je pre každého. Problémom môže byť aj zdravotný problém. Nekvalitný lacný materiál môže spôsobiť začervenanie ušného lalôčika či dokonca zahnisanie dierky. Takéto typy náušníc rozhodne nie sú na dlhodobé nosenie a používajú sa ako jednorázová záležitosť na nejaké akcie.

strieborné náušnice

Strieborné náušnice.

Sú najlepším kompromisom, ak hľadáte kvalitnejší výrobok, ale nechcete za ne vyhodiť celý plat. Cenovo predstavujú zlatý stred. Aj keď za ne neutratíte pár Eur, nemusíte sa báť ani vysokých cien ako pri zlate. Čo sa striebra týka je to obľúbený kov, ktorý vyzerá zachovalo aj po dlhšom čase. Pôsobí kvalitne a je zdravotne nezávadný. Kov je stále moderný a nemal by chýbať v žiadnej šperkovnici.Strieborné náušnice sú najvhodnejším doplnkom na celodenné aj večerné nosenie. Už si stačí iba vybrať štýl, ktorý vám je najbližší. Kruhy, napichovačky, minimalistické, farebné, so zirkónmi. Na Gameon si vyberie skutočne každý. Už ich stačí iba správne skombinovať so zvyškom doplnkov a môžete vyraziť.

Podobné príspevky