Kontinentálne postele ALBERO

Každý človek preferuje iný typ postele čo sa týka výšky a dizajnu, no úplne všetci máme jedno spoločné, chceme aby bola naša posteľ komfortná a poskytla nám dokonalý odpočinok. V neposlednom rade však kladieme veľký dôraz aj na jej dizajn, je predsa kráľovnou celej spálne a mala by teda zodpovedať nášmu vkusu. Jednou z možností mimoriadne vyhovujúcich postelí sú postele kontinentálne.

kontinentálna posteľ šedá

Kontinentálne postele sú moderným dizajnovým riešením každej spálne. Sú charakteristické svojou výškou, teda vyhovujúce pre tých, ktorý majú radi postele vysoké. Svoju výšku a tým vyššiu komfortnosť im zabezpečuje vrstvenie – spojenie viacerých, správne navrhnutých matracov, z ktorých sa Vám bude len veľmi ťažko odchádzať. Kontinentálne postele si zamilujete hneď na prvý pohľad a Váš kvalitný spánok Vám dá za pravdu. Vrstvené sú z jednoduchého dôvodu, a to aby zabezpečili nevídaný komfort Vášmu telu počas oddychu. Sú zložené z matraca spodného, ktorý dodáva celej posteli pevnosť, nosného matraca ako hlavnej časti, ktorý efektívne zabezpečuje tlak celého tela a rozloží ho presne ako je potrebné, a matraca vrchného, ktorý kvalitu spánku posúva na najvyššiu možnú úroveň.

Kontinentálne postele nie sú postavené priamo na zem ale na nožičkách, vďaka ktorým sú ešte o niečo vyššie a nožičky im zabezpečujú dostatočnú vzdušnosť – cez matrace môže bez problémov prúdiť vzduch a tým sú pre spánok zdravšie. V neposlednom rade zjednodušujú aj upratovanie tým, že sa pod posteľ dá jednoducho dostať.

vysoká posteľ drevená

Tieto kontinentálne postele sú v posledných rokoch mimoriadne obľúbeným typom ako z hľadiska vrcholného komfortu, tak aj z hľadiska dizajnového, nakoľko sú veľmi elegantným a štýlovým kusom nábytku, ktorý vyráža dych. Zaujímavým výberom sú aj kontinentálne postele s úložným priestorom, ktorý je dostatočne veľký na to, aby ste si uskladnili potrebné veci, ktoré z nejakého dôvodu aktuálne nevyužívate.

Podobné príspevky