Moderná zábava dnešnej doby alebo historický akt?

Erotická praktika Piss je sexuálna praktika, ktorá sa nachádza akoby v inej dimenzii. Pre niekoho nemysliteľné a nechutné, pre niekoho neuveriteľná rozkoš a ten najlepší pôžitok v sexe. Nech sa už radíte do akejkoľvek kategórie, predsa len si prečítajte pár viet o tejto praktike. Táto praktika nie je žiadny výmysel dnešnej doby, ale existuje v našich životoch už dlhé roky, dokončia stáročia. Súlad v pissingu medzi telesným a sexuálnym videl aj Sigmund Freud a to je naozaj veľa rokov čo bol tento pán medzi nami. Verejné domy, najmä tie dobré, mali v ponuke aj tzv. tabourete de verre, čo bolo vlastne predstavenie, ktoré páni sledovali so zatajeným dychom a išlo o predstavenie močiacich dám.

Kvapky vody na zadku

Táto praktika nepatrí úplne do romantickej sféry a aj samotný kráľ sexu, Marquis de Sade, bol nadšeným vyznávačom pissu. Avšak aj keď nie ste vyznávači sado maso sexu, môžete odhaľovať tajomstvá pissu. Síce to nebude v mäkkej posteli pri svetle sviečky, no ak si to chcete prvýkrát spraviť pre vás príjemnejšie a prijateľnejšie, choďte do vane alebo sprchy, kde sa prúd moču spojí s vodou.

Veľmi obľúbené miesto je aj vaňa, kde sa najprv venujete pissu a následne si napustite voňavú vaňu so sviečkami a užijete si romantické milovanie. Alebo čas táto praktika navnadí natoľko, že skúsite aj niečo zo sado maso sexu a zistíte, že aj toto je vaša šálka kávy.

Erotická vaňa

Samozrejme piss sa dá spríjemniť aj správnym pitný režimom a správnym jedlom počas dňa pred piss-om. Najlepšie je piť čistú vodu, čaj alebo ovocné šťavy, no neodporúča sa piť alkohol, káva alebo iné silné a aromatické nápoje, nakoľko sa kto všetko odzrkadlí na pachu moču. Čo s jedla týka, nejedzte štipľavé a korenisté jedlá. Farbu ovplyvniť dostatočným pitným režimom, čím viac vypijete, tým bledne moč budete mať.

Pokiaľ nemáte partnerku, s ktorou by ste vykonali túto praktiku, internet je plný krásnych zien z celého Slovenska, ktoré piss milujú. Privat portál pre vás tieto ženy zhromaždil, pri každej vidíte vek, lokalitu, fotku a dokonca aj to či je online.

Podobné príspevky