Milujte svoju dušu a telo…

Možno sa vám nepáči vaša výška či váha, vadí vám vaša farba vlasov či pehy na pleti. Možno by ste chceli byť viac cieľavedomí alebo menej tvrdohlaví.
Sme ľudia, každý človek je iný, no každý jeden je výnimočný. Je úplne jedno ako vyzeráte alebo aké pozitívne či negatívne vlastnosti máte. Na tom naozaj, vôbec nezáleží.

srdce

Jediné na čom záleží steVY. Naučte sa milovať sám seba, majte radi každý malý detail vášho tela i duše. Pretože to je, to čo je v živote najdôležitejšie. Aby ste prijali seba..takého akým ste. Tak ako budete vnímať vy seba, tak vás bude vnímať aj vaše okolie. Preto je váš názor na vašu osobu veľmi podstatný. Naučte sa, vidieť vaše pozitíva, vnímajte každú vlastnosť, každú myšlienku, každú časť vášho tela, všetko čo si o sebe myslíte. Myslite o sebe vo VEĽKOM.

Ste výnimočná osobnosť, tak sa z toho tešte. Veď ste to vy, s kým budete žiť naozaj až do poslednej chvíle.
Vnímajte sami seba ako stelesnenú výnimočnosť.

Milujte sa, pretože láska ktorú môžete dať sami sebe je veľmi dôležitá. Pomôže vám to v rôznych oblastiach vášho života. Verte si. Nepodceňujte sa a verte, že zvládnete všetko. Život vám pripravil iba také situácie, ktoré určite dokážete zvládnuť.

láska

Uvidíte, že keď začnete seba vnímať pozitívne a budete milovať svoju dušu i svoje telo, budú vás milovať aj ostatní ľudia. Je to ako magnet. Pretože všetko čo vyžarujete sa vám, vracia ako bumerang. Takže, keď sa budete mať radi taký aký ste, aj vaše okolie vás bude milovať.
Skúste to a uvidíte vo svojom živote zázraky. Ste presne takým človekom, akým máte byť, tak dovoľte aby vaše vnútorné svetlo, vaša láska žiarila. Milujte sami seba, milujte prírodu, zvieratá, ostatných ľudí…Milujte.
To je v našom živote najdôležitejšie. Láska k sebe a všetkému ostatnému. Kto iný bude rozdávať lásku, keď nie vy? Začať musíte najskôr od seba, a potom tak budú robiť aj ostatní.

Podobné príspevky