Americká značka GOORIN Bros.

Známa americká značka GOORIN Bros. pochádza z Pittsburghu, čo je vlastne mesto, nachádzajúce sa v štáte Philadelphia. Svoju cestu začala v tomto meste po prvýkrát v roku 1895, kedy bola založená Casselom Goorinom, podľa ktorého bol odvodený aj samotný názov značky – Goorin, Shapira & Co. Podobne je to aj so sortimentom, na ktorý sa primárne zo začiatku podnik orientoval. Išlo hlavne o rôzne pokrývky hlavy, primárne klobúky, ktoré veľmi obľuboval nosiť zakladateľ tejto značky, Cassel Goorin. Práve jeho milované klobúky boli tým dôvodom, pre ktorý sa rozhodol založiť vlastnú klobúkovú spoločnosť.

ženský klobúk

Neskôr v roku 1921 prebrali po svojom otcovi firmu s klobúkmi jeho synovia, ktorí ju premenovali z pôvodného názvu Goorin, Shapira & Co na skrátené meno Goorin Brothers. Tento názov sa odvtedy zachoval a značka ho používa dodnes, pričom v súčasnosti ich môžete okrem Pittsburghu nájsť aj v iných mestách v Amerike a ďalších miestach po celom svete.

Mužský klobúk

Značka GOORIN Bros. https://trenchtown.sk/znacky/goorin-bros/ sa najviac preslávila počas konania zimnej olympiády, ktorá sa konala v roku 1960 v Kalifornií, kedy bola oficiálnym sponzorom zimných a lyžiarskych doplnkov pre súťažiacich. V dnešnej dobe sa okrem klobúkov, portfólio produktov rozšírilo a patria do neho aj šiltovky, čiapky, baretky, ale aj mikiny, tričká, spodná bielizeň, či ruksaky. Mnoho z ich produktov si môžete všimnúť aj na známych celebritách a športovcoch, ktorí ich často na sebe nosia. Vybrať si spomedzi ich produktov vedia muži, ženy, ale aj tí najmenší, pretože ponúkajú širokú ponuku veľkostí a farieb. Pokiaľ si nie ste istý, či vám bude vybraný produkt od tejto značky správne sedieť, na ich webovej stránke nájdete niekoľko tipov, ako si viete odmerať hlavu a zistiť tak, ktorá veľkosť je pre vás tá pravá. Okrem toho sa na ich oficiálnom webe môžete dočítať aj to, aká má byť ideálna starostlivosť o klobúky, či dohodnúť si online stretnutie s odborníkom, ktorý vám poradí presne taký produkt, čo sa k vášmu štýlu bude najlepšie hodiť.

Podobné príspevky