Sviečky ako stelesnenie národného parku

HYGGE je veľký trend vrámci ideológií. Ak ste o ňom ešte nepočuli, práve sa to zmení. Tento štýl života hlása útulnosť, jednoduchosť, čo vôbec nemusí byť ťažké dosiahnuť. Pochádza z Dánska. Toto slovíčko z ich jazyka by sme mohli preložiť ako cítenie sa dobre. Je o mnoho ľahšie to dosiahnuť, keď si uvedomíme, že sú to práve maličkosti, ktoré nám to pomôžu dosiahnuť. Či je to večerná idylka v kruhu blízkych alebo večer spojený s čítaním napínavej knižky, pre každého z nás to môže v praxi vyzerať inak. Severské krajiny sú v tomto majstrom, už mnohokrát dostali ocenenie za krajiny, ktoré sú údajne najšťastnejšie na svete. Je výborné, že sa HYGGE dostalo aj k nám, do strednej Európy aj ďalej, inšpirácia nikdy nie je na škodu. Preto sa treba od nich učiť.

príroda v amerike

Aj napriek tomu, že si dekorovať svoje priestory môžeme aj s tým čo máme, často nás osloví práve niekoľko vecí, ktoré sa do nášho domčeku hodia. Či je to už nejaká dekorácia na stôl, možno kuchynská pomôcka, pri zariaďovaní aj kus nábytku…Veľmi populárnou dekoráciou, ktorá nám poskytuje aj príjemný úžitok, je sviečka. Táto zázračná vec má v hygge svoje špeciálne miesto. Okrem toho, že poskytuje takzvanú aromaterapiu, je aj estetickou pomôckou na skrášlenie vášho domova. Počuli ste niekedy o sviečkach Parks? Sú to exkluzívne sviečky, ktoré rozvoniavajú ako národné parky v Amerike. Ako je to možné?

prírodná eco sviečka

Každá sviečka špecifického názvu má svoje zloženie, ktoré sa snaží napodobniť vôňu, ktorú s najväčšou pravdepodobnosťou príroda ponúka. Z autentických drevín je to napríklad céder, naplavené morské drevo, guajakové drevo, vôňa jedle, smreku… Tieto vône výborne dopĺňa aj pižmo, semiš, koža. Čo je možno neobvyklé, je napríklad ozón, uhlíky alebo čerstvý horský vzduch. Sladký podtón či svieži doplní vanilka, mandarínka, eukalyptus, rôzne druhy kvetov či oriešky. Samotné sviečky sú v eco obaloch, ktoré po vypoužívaní môžete používať aj naďalej, napríklad ako nádobu na kvet či iné objekty. Ak chcete relaxovať a aj domov si priniesť kus prírody, sviečky parks Hyggesstyl sú osviežujúcim výberom!

Podobné príspevky