Biele šaty na všetky príležitosti

Dúha je krásne farebná a biela je jej súčasťou. Je základom mnohých farieb, ani si to neuvedomujeme. Je symbolom čistoty, nevinnosti a pri správnom strihu a vhodných doplnkoch je výrazom vkusnej ženskej rafinovanosti.

Celú paletu vyžarovania bielej zahŕňa kolekcia biele šaty, ktorá Vám prináša modely bielych šiat pre všetky ročné obdobia, pre všetky konfekčné veľkosti a rozmanité nápadité strihy, ktoré lichotia každej ženskej postave.

young-woman-1745173_640

Tak ako sú ženy jedinečné, originálne, taká je aj kreatívna kolekcia – letné ľahké modely na ramienka s romantickými volánmi, praktické moderné šaty do školy alebo do zamestnania s prvkami športovej módy, elegantné šaty do spoločnosti alebo na pracovné stretnutia doplnené vkusnými čiernymi doplnkami vo forme vrchného dielu, nápaditej kravaty alebo elegantných nápisov, krajky, opaskov alebo gombíkov, ktoré pútajú pozornosť.

Kolekcia obsahuje aj priliehavé biele šaty, ktorých výhodou je perfektný strih a nepriehľadnosť, takže ich môžete využiť nielen na večierok, ale aj na nákupy alebo popoludňajšie posedenie pri káve. Sú ženské a nejedna dáma ich túži mať vo svojom šatníku.

Kolekcia bielych šiat s kapucňou a modernými obrázkami alebo nápismi je vhodná aj na športové účely alebo na vychádzku do prírody.

Najmä v lete túžime po ľahkých a vzdušných bielych šatách v ktorých ostávame upravené celý deň a ktoré sú s nami bez známok pokrčenia. Ponúkaná kolekcia Vám predstavuje vzdušné biele šaty na ramienka, ktoré sú priam vhodné na rozpálený letný deň a ktorých volány vyjadrujú letnú náladu.

young-woman-1149642_640

Každá žena túži po bielych šatách rôzneho strihu – kolekcia preto ponúka mnohé strihy kvalitných bielych šiat z nekrčivého materiálu, ktorý vždy pekne drží tvar, vyzdvihuje strih a ideálne sa prispôsobí Vašej postave. Či už odhalené ramená alebo dlhý rukáv, rôzne druhy výstrihov, mnohé dĺžky, krajky, nápisy, zipsy, opasky, mnohé ozdobné prvky – biele šaty odjakživa patrili a budú patriť do ženského šatníka.

Podobné príspevky