Máte doma príliš tmavé priestory? Vyriešte to so sklenenými dverami.

Rozmýšľate nad nevšedným a štýlovým doplnkom do vášho domu či bytu? Skúste začať dverami. Klasické dvere sú nuda. Sklenené posuvné dvere vás posunú na vyšší level. A prečo by ste sa mali rozhodnúť práve pre sklenené posuvné dvere? Sklo samo o sebe prináša do každého obytného priestoru kus sviežosti. Sklo je materiál, ktorý prepúšťa svetlo a to sa vďaka skleneným dverám dostane jednoducho do každého tmavého kúta. Sú vaše miestnosti sami o sebe dosť tmavé? Problém vyriešite vďaka skleneným dverám. Opticky rozšírený priestor, presvetlenie a vzdušnosť. Sklenené dvere všetky tieto atribúty spĺňajú. Preto si získavajú čoraz väčšiu popularitu. Spájajú v sebe funkčnosť, výnimočný dizajn, štipku minimalizmu a tiež moderný industriálny nádych. Sklenené posuvné dvere sa hodia do akéhokoľvek štýlu. Luxusného, moderného, tradičného, či naturálneho.

Sklo2

Sklo si všade nájde uplatnenie pri správnej kombinácii farieb, materiálov aj doplnkov. Sklenené posuvné dvere sú nenáročné na údržbu. Aj keď sa to nezdá, sú dostatočne odolné, keďže sú vyrábané zo špeciálnych tvrdených skiel. Majú preto dlhšiu životnosť ako niektoré iné druhy materiálov. Nemusíte ich tiež špeciálne ošetrovať a udržiavať. Vďaka tomu, že sú posuvné, ľahko vyriešite mnohé priestorové problémy, ktoré sa spájali s otváraním krídla dverí do priestoru.

Sklo

Sklenené posuvné dvere prinášajú netradičnosť a inovatívnosť do vašich domácností. A aj napriek tomu, že sklenené posuvné dvere priestor otvárajú, straty súkromia sa obávať nemusíte. Tieto dvere sa totiž vyrábajú aj v prevedení s mliečnym sklom, s fóliovými polepami alebo s rôznymi druhmi potlačí. Zadovážte si aj vy sklenené posuvné dvere od spoločnosti LMmont. Sklenené posuvné dvere cena LMmont je naozaj priaznivá. Vyžiadajte si cenovú ponuku pre realizáciu vašich vysnívaných posuvných dverí u vás doma.

Podobné príspevky