Plastové palety od výmyslu sveta

Plast nám v mnohých ohľadoch vie priniesť benefity a byť nápomocný. Jeho používanie a najmä odpadové hospodárstvo musí však byť pod kontrolou, aby sa predchádzalo zaťažovaniu životného prostredia. Aj v udržateľnom hospodárstve sa plasty, ktoré sú opätovne využiteľné, respektíve vratné považujú za udržateľné. Okrem toho sa vyrábajú recykláciou a aj sú zrecyklovateľné. Takto sa dajú plastové vratné obaly a palety považovať za súčasť udržateľného hospodárstva.

palety

Plastové palety pre vaše dodávateľské reťazce

Ak máte výrobu alebo prevádzkujete dodávateľský reťazec, iste viete, že dobré prepravné produkty a materiály sú základom. Hodnotu svojej dodávateľskej siete môžete zvýšiť kvalitnými paletami, na ktorých náklad prepravujete a tiež kvalitnými prepravnými obalmi. Navyše vám europalety s plastových materiálov vydržia dlhšie, môžete ich používať znova a znova a nepotrebujú takmer žiadne ošetrenie a údržbu.

Firma Schoeller Allibert takého obaly vyvíja a prevádzkuje už niekoľko desaťročí. Nielen, že sú udržateľné, ale sú aj veľmi kvalitné, dobre udržiavateľné, teda umývateľné a ergonomické a inteligentné. Plastové palety a obaly spĺňajú všetky požadované normy a dajú sa využiť v mnohých odvetviach a výrobách.

zničené drevene palety

Plastové palety vyrába firma z pevných odolných materiálov, ktoré majú následne dlhú životnosť. Majú dlhšiu životnosť než klasické drevené palety a tiež nepotrebujú žiadne povrchové ošetrenie, čo je jedna z výhod plastových materiálov. Vybrať si je možné z 8 rozmerov a rôznych druhov. Napríklad plastové palety 1200×800 https://www.schoellerallibert.com/sk/products/pallets/ môžete mať so zaoblenými rohmi, čo je oveľa bezpečnejšie a praktickejšie pre nakládku a vykládku tovaru. Udržia veľké záťaže a majú dlhú životnosť, sú 100% recyklovateľné. Môžete ich používať opätovne. Neváhajte a navštívte stránku firmy pre ďalšie podrobnosti, veď musíme kráčať s dobou vpred.

Podobné príspevky