U nás si jeansy rozhodne nájdete!

Vedeli ste, že dámske jeansy sú preferované už mnoho desiatok rokov? Možno ich považovať za ikonu medzi oblečením, ktoré rozhodne nechýbajú nikomu vo svojom šatníku. Jeansy nosia ako dámy, tak aj páni a jednoznačne ich nosia aj deti od útleho veku. Jeansy nepoznajú hranicu vo vekových kategóriách. Neexistuje vek, v ktorom by jeansy boli nevhodné. Určite ste spozorovali, že v každých rokoch jeansy nadobúdajú iný strih, farbu, vzor či do konca materiál, z ktorého sú vyrábané. V dnešnej dobe fantázia nepozná hranice a častokrát môžete spozorovať, že sú v móde rôzne typy jeansov a je iba na vás, aké sa vám najviac páčia a ktoré budete nosiť. Zároveň nemusíte mať obavy a môžete si ich skombinovať takmer s čímkoľvek. U nás máte možnosť výberu z rôznych typov jeansov od výmyslu sveta! Ak ste typ človeka, ktorý má rád priliehavejšie nohavice, tak skvelou voľbou budú práve Slim jeans, ktoré sú takou klasikou aktuálnej doby. Ak chcete niečo priliehavejšie a zároveň elastickejšie, tak vám odporúčame Skinny jeans.

jeansy

Možno sa vám niektorým Skinny zdajú byť málo elastické a priliehavé, tak pre vás tu máme Super skinny jeans. Avšak ak máte radi jeansy, ktoré sú voľnejšie a nemáte ich tak napasované, tak zvážte kúpu Straight jeansov, ktoré sú práve voľnejšie v strihu. Za mimoriadne obľúbené jeansy možno považovať Push ups jeansy, ktoré dokonale tvarujú vašu postavu a obzvlášť váš zadok.

Skinny jeans

Pridá a odoberie v tvaroch vašej postavy tam, kde je to potrebné. Posledný typ jeansov sú Wide jeans, ktoré sú širšieho strihu a aktuálne sú najviac trendy. Každé zo spomínaných typov jeansov máme vo viacerých farbách, dĺžkach a materiáloch. Každý z vás si nájde favorita či už máte radšej jeansy obtiahnuté, voľnejšie, dlhšie, kratšie, farebnejšie, vzdušnejšie, s vysokým sedom, formujúce zadok alebo plné vzorov a motívov. Zároveň ponúkame jeansy vo viacerých cenových reláciách. Čiže je na vás, koľko ste ochotný do kvalitných jeansov investovať. Treba si však byť istý, že ponúkame jeansy z kvalitných materiálov, ktoré vám vydržia a nevyhodíte ich po pár praniach, lebo sa rozpadnú alebo vyšedivejú.

Podobné príspevky