Prírodná kozmetika na pleť

Keď sa povie pekná pleť, každý si zrejme predstaví dokonalú pleť bez rozšírených pórov, mastných partií, suchých šupinatých častí, pigmentových škvŕn a podobne. Je samozrejmé, že naša pleť sa líši a nie každý má genetické danosti, aby mal nádhernú a bezchybnú pleť. Avšak aj keď takúto pleť nemáme, môžeme si pomôcť používaním kozmetických produktov. Pri vyberaní kozmetiky môžeme zvoliť bežne dostupné produkty, ktoré nájdeme v každej drogérii alebo môžeme vyskúšať akýsi nadštandard v podobe vysokokvalitnej prírodnej kozmetiky. V poslednej dobe si ľudia čoraz častejšie vyberajú práve kvalitné prírodné produkty, ktoré nie sú plné chémie ako tradičné značky, ktoré sú bežne dostupné v našich obchodoch. Ktoré slovenské značky prírodných produktov sa určite oplatí vyskúšať?

mast

Soaphoria
Jedná sa o slovenskú značku, ktorá už má silnú základňu svojich zákazníkov, nakoľko okrem online predaja je k dispozícii aj je kamenná predajňa. Táto značka využíva pre svoje produkty najmä vegetariánske a vegánske suroviny, čím sa snaží chrániť aj zvieratá. Produkty neobsahujú škodlivé látky ako napríklad parabény, konzervačné látky, syntetické farbivá a podobne. Sortiment tejto spoločnosti je skutočne široký, nakoľko ponúkajú rôzne produkty na tvár, telo a vlasy. Navyše v svojej ponuke majú aj prírodné produkty pre domácnosť.

Navia
Ďalšia slovenská značka, ktorá ponúka prírodné produkty je značka Navia. Taktiež má online obchod, ale má tiež kamenné obchody zastúpené v Bratislave, Košiciach a v Nitre. Produkty spoločnosti Navia sú veľmi kvalitné, obsahujú esenciálne oleje a ďalšie účinné prírodné látky. Ponúka širokú paletu produktov pre vlasy, telo, tvár, ale aj produkty pre tehotné ženy a deti.

mýdlo

Vonai
Vonai je košická značka, ktorá vyrába prírodné produkty, ktoré sa vyrábajú z organických zložiek, na výrobu používajú najmä kvety a byliny, produkty sú vyrábané bez pridania konzervantov a iných škodlivých zložiek. Okrem online predaja má táto značka aj dve kamenné predajne, jednu v Bratislave a jednu v Košiciach. Orientuje sa na výrobu mydiel, ktoré sú okrem svojho jedinečného zloženia aj originálne zabalené.
 

Podobné príspevky