Tantra a magická prostata

Prostata sama o sebe je vec, teda skôr téma, o ktorej sa nejeden muž bojí hovoriť. Ak s ňou máte problémy tak strach z načatia tejto témy už nie je na mieste ale vystrieda ho hanba. Paradoxne to nie je vec o ktorej by sa rozprávať nemalo. Nemá to byť žiadne tabu. Priam je potrebné aby sa o nej hovorilo aby muži vedeli o čo všetko prichádzajú keď sa o ňu nezaujímajú a svoje problémy či nevedomosť ohľadom nej ignorujú. Nech to znie kadejako ako predhovor o vzťahu muža a ženy, sme na omyle. Reč je o oblasti, ktorá mužom dokáže privádzať extrémne a neočakávané potešenie.

Vedeli ste, že ak sa o prostatu nezaujímate prichádzate o vrcholne vzrušujúce erotické momenty? Vravíte si ako je to možné a kde vlastne tú prostatu nájsť?

masáž prostaty

Prostata odbornejšie aj predstojná žľaza sa nachádza na svalovom dne panvy, je zrastená so spodinou močového mechúra a má za úlohu vytvárať sekrét, ktorý skvapalňuje ejakulát. Laicky môžeme povedať, že sa stará o ideálne prostredie pre spermie.

Ako sa jej dotknúť?

Keď už vieme čo je prostata a kde v tele sa nachádza. Je vhodné aj vedieť čo s takou prostatou dokážeme a ako sa k nej dostaneme. Vzhľadom na uloženie prostaty sa k nej nedostaneme humánne nijak inak než cez konečník. Je to podobné ako keď hľadáme bod G u žien. Stimuláciou prostaty dokážeme priviesť muža do siedmeho neba. Pre začiatok stačí použiť prsty ale ani nejaké menšie hračky by nemali byť problém napr.obrázok pod textom. Prsty nasmerujeme mierne hore alebo dole podľa uloženia muža a budeme pokračovať v jemnej stimulácii. Dôležité je použiť niečo na zvlhčenie a lepší vnik inak to môže byť nepríjemné.

masaž prostaty hračkou

Ak si ale nie ste istý či by ste to zvládli alebo nikoho blízkeho a chcete si dopriať toto potešenie možno aj len na skúšku. Dobrou voľbou je navštíviť masážne salóny napr. magictantra, ktoré ponúkajú tento typ masáže. Pri masáži sa uvoľníte, zveríte sa do nežných rúk masérky a budete len v úžase čo to s vami spraví. Pri masáži prostaty sa častokrát zároveň vykonáva aj masáž lingamu teda penisu. Preto sa nepojde vkročiť do niečoho nepoznaného a verte nám, užijete si to. Nebojte sa vyvrcholenia, pri tomto type masáže je to bežné ba až žiadúce.

Podobné príspevky