Tantra masáže a erotické služby. Je medzi tým rozdiel?

Pod pojmom masáž a využitím týchto služieb si v súčasnosti môžeme predstaviť pomerne veľa vzájomne odlišných praktík. Čoraz známejšie sú napríklad masáže s erotickým charakterom. Ženská ruka, ružové nechty.jpg
V tomto prípade sú známe tie tantrické, kedy však tento pojem takisto dokáže predstavovať rôzne techniky v závislosti od toho, aký podnik navštívite. Totižto niektoré podniky si dávajú záležať na charakteristike svojich služieb s tvrdením, že tantra masáže nesúvisia s erotickými službami! Naopak ponuka iných zariadení sa s týmto opisom nestotožňuje a dokonca láka potenciálnych zákazníkov svojou pikantnou a jasne erotickou štylistikou ponúkaných služieb, kde nechýbajú ani viditeľne zvodné fotky obnažených masérok. Sú to ponuky ako masaž penisu Privatportal.sk.
Masérky a salóny orientujúce sa primárne na praktizovanie tantra masáží poskytujú jej prirodzené techniky, ktoré sa spájajú so zmyslenými dotykmi a áno, takisto v oblasti intímnych partií. Ide však o základné praktiky, pričom podniky s erotickejším nádychom poskytujú aj senzuálne masáže, „body to body massage“ a z hľadiska sexuálneho vzrušenia skrátka ešte vyšší level, ktorý však sa samotnou podstatou tantry nemusí súvisieť.
Erotické masáže prakticky poskytujú aj známe priváty, ako už bolo zmienené vyššie. Tie dotyčné náuky určite okorenia o pikantnejší zážitok, čo niekto pravdepodobne ocení a iní možno nie.Človek, telo, póza.jpg
Záleží totiž na tom, za akým účelom toto umenie vyhľadávate. Či vám záleží na úprimnom spoznaní dlhé roky praktizovaných orientálnych služieb, alebo vám ide prioritne o ostré a rýchle sexuálne vzrušenie a erotické rozptýlenie so všetkým, čo k tomu následne patrí.
Vo svojej podstate však tantra je erotickou masážou a jej účinkom je načerpanie novej životnej i sexuálnej energie, ktorá podľa vyznávačov tantry spolu blízko súvisia, respektíve naša sexualita je v tomto prípade považovaná za silný zdroj ľudskej energie.

Podobné príspevky