Krásne aj v zrelšom veku

Nemyslite si, že mladosť sa dá žiť len do štyridsiatky. Mnohé ženy sa po prekročení pomyselného čísla zrelosti utiahnu do seba, so žiadnymi očakávaniami. Príliš často počúvame ženy, ktoré ešte v produktívnom veku hádžu samé seba pod vlak staroby. Je jasné, že existuje rozdiel medzi dvadsaťročnou a päťdesiatročnou ženou. Ten rozdiel je len číslo.

prarodiče

Opäť slobodná
Znie to síce čudne, ak ste stále vydatá, ale na tento pocit nepotrebujete rozvod. Na rozdiel od mladších totiž už máte deti ako tak vyrastené, ak nie dospelé a samostatné. V tomto sa už môžete posunúť do novej životnej etapy. Už nie ste iba matkou pre svoje potomstvo, ale mnohokrát aj ich najlepšou kamarátkou a poradkyňou. Váš vzťah naberá iný rozmer a vďaka tomu môžete navzájom od seba čerpať. Vaše deti, alebo presnejšie dcéry vám môžu pomôcť s vaším vzhľadom. Často sú to práve ony, čo vedia, čo je v móde a ako neprestreliť zbytočnými módnymi gýčmi. Nie je na škodu ich počúvať. Navyše sú veľkou oporou a dokážu vás povzbudiť, aby ste na svoj výzor naozaj dbali.

Odľahčite sa
S vekom neraz pribúdajú aj kilá. Preto by ste sa mali začať stravovať tak zdravo, ako sa len dá. Krásna postava totiž vie ohúriť aj mladšie ročníky. Nemusíte preto meniť svoje zabehané koľaje, iba vynechať koláč ku káve a večer sa poprechádzať na čerstvom vzduchu. Čo sa týka straty kíl, mali by ste tým potešiť aj svoju skriňu. Je na čase povyhadzovať staré a zaprášené veci, spoločne so spomienkami. Nelipnite na minulosť, aby ste mohli žiť v prítomnosti. Zrelá žena je vyspelá na to, aby sa zbavila zbytočných trápení či sklamaní. Máte svoje priority a aj jasnú predstavu o živote, preto sa nenechajte nikým oklamať.

blondýna

Stavte na vzťahy
Či už ste single alebo stále v manželskom zväzku, samé musíte uznať, že mať po boku partnera je nielen prospešné, ale aj krásne. Vo svojom veku si už naozaj môžete užívať romantiku a nebrať ohľad na nikoho a na nič. Budúcnosť máte totiž otvorenú, preto sa nevyhýbajte vzťahom a už vôbec nie mužom. Aj oni totiž hľadajú príjemné spestrenie ich života a dobre viete, že vo dvojici ide život ľahšie.

Podobné príspevky