Darček zo srdca


Či už máte, alebo nemáte veľa priateľov a známych všetci sa niekedy narodili, majú nejaké meno, sviatok, potom sú Vianoce a jednoducho stále nové a nové príležitosti, svojich blízkych obdarúvať a teda ich ukázať nejakou lacnejšou, alebo drahšou vecičkou, že vám na nich záleží.

počítač

Vymýšľanie darčekov môže byť z času na čas aj pekne náročná a stresujúca udalosť. K príjemného sviatočného nakupovania sa stáva zmätok najmä vtedy, keď je na poslednú chvíľu a v melódii zúfalstva.

Čo je najdôležitejšie pri kúpe darčeku, ktorým chcete naozaj potešiť a nie z neho spraviť len formalitu je dotyčného človeka dostatočne poznať. Čím lepšie človeka poznáte, tým väčšiu šancu na kúpu správneho darčeka máte. Pamätajte, že darček nemusí byť vždy príliš drahý aby ste úprimne potešili. Ide skôr o to, ako moc sa daná vec viaže s nejakou spomienkou, alebo udalosťou, ktorá bude vášmu blízkemu pripomínať daný okamih v živote strávený vo vašej prítomnosti, také darčeky sú najlepšie. Čiže originálne, preto sa nebojte zapojiť do nakupovania prekvapení vo farebných taštičkách všetku svoju predstavivosť.

dáreček

Ďalšou vecou je, či má, alebo naopak nemá daný človek rád prekvapenia. Ja osobne prekvapenia zbožňujem. Nejde ani o obsah prekvapenia, ale skôr o ten príjemný a hrejivý pocit, že niekomu na mne záleží a chcel ma niečím potešiť. Potom keby bolo v škatuľke ktorú mi daroval čokoľvek, vždy by som sa potešila. Niektorí ľudia však prekvapenia nemajú moc radi a preto je dobre sa s nimi otvorene porozprávať o tom čo im chcete kúpiť. Aj keď to možno kazí atmosféru celej situácie, je to asi vždy lepšie, akoby ste mali darček spôsobiť človeku opačný efekt než radosť.

Pokiaľ premýšľate nad darčekom pre priateľku nápad ktorý si zamilujete môže byť napríklad originálna kabelka podľa vášho výberu a hlavne podľa toho, čo vaša priateľka skutočne miluje.

Podobné príspevky